יום שישי, 29 ביולי 2011

הסיוט שלי עם מונה טורס

הסיפור שלי עם חברת "מונה טורס"
שמי יעקב לב המתגורר בעיר נשר, רחוב המעפילים 9/9  מבקש לספר את הבעיה שנוצרה בין חברת  התיירות  "מונה טורס בע"מ" וביני עקב נסיעתי לנופשון של 7 ימים  לאגם גרדה שבאיטליה . ברצוני לציין פרט רלוונטי לנושא: הריני חולה במחלת הסרטן (עובר טיפוליים כימותראפיים), מטופל באינסולין ועברתי ניתוח מעקפים.לאחר התייעצות עם הרופאה האונקולוגית החלטנו לצאת לנופשון של 7 ימים לאגם גרדה.לצורך זה הזמנתי עוד זוג חברים גם פנסיונרים מעל גיל 70 ובעלי מוגבלויות תנועה.. בתאריך 09.06.11  פניתי לחברת מונה טורס  בחיפה ובאמצעות סוכן ששמו יוסף וסיכמנו על חבילות טוס וסע ומלון בין התאריכים  16- 23 יוני ש.ז. שילמתי לכך עבור הטיסה והמכונית סך של 6120 ₪ עבור ארבע אנשים. בקשר למלון נאמר שנקבל אישור בהקדם.
חשוב לציין שבקשתי הייתה מפורשת: מלון בקרבת האגם בהתחשב במצבינו הבריאותי וגיל שלנו. לאחר שלושה ימים נאמר לי שאין בנימצה מקומות בשום מלון בהתאם לדירשתי. לאחר בדיקה קצרה באינטרנט התברר לי שהאגם מוקף בעשרות העיירות ומאות אפשרויות לינה זמינים. ואז סיכמתי עם מר יוסף  שאני אסתפק בחבילת טוס וסע ואמצא מלון בעצמי עם הגעתי לשם.לאחר יום מתקשר מר יוסף ומודיעה שלמזלי נמצא מלון בעיר Desenzano del Garda   בסמיכות לאגם. לאחר בדיקה משותפת במפת האגם  הסכמתי לקבל את ההצעה ולכך שילמתי סכום של 1048 יורו לחדר .בתאריך 14 ליוני קיבלתי את הוואוצ'ר למלון המציין שם המלון "Moontechiari- Desenzano" הנמצא (Location ) בעיר Desenzano del Garda . לאחר בדיקה באינטרנט חשכו עיני: המלון נמצא בעירה לגמרי לא קשורה לGARDA  ו DESENZANO, ששמה מונטיקיארי,במחוז BRESCIA ולא VERONA במרחק של 16 ק"ם מהעיר DESENZANO. המלון בהיותו מחוץ לעירה 4ק"מ נוספים נמצא  20 ק"מ מהאגם .לאחר פנייתי המחודשת למר יוסף למחות על ההטעיה נאמר שהעניין סגור, כבר לא ניתן לשנות ושאני לא אדאג שהמלון נמצה במרכזו של מרכז מלונות עם הרבה אפשרויות בילוי.. כאשר הגענו לשם התברר שהמלון נמצא במקום שומם, מחוץ לעיירה צמוד לסופרמרקט מלון קטן יחסית עם שירותים מצומצמים בגלל היעדר לקוחות. המרחק הגדול מהמלון לאגם, הכבישים המשובשים והצפופים והמוגבלויות שלנו  מנעו מאתנו  ליהנות מהנופשון בהיותינו מרותקים רוב הזמן למלון. העובדות הללו הפכו את נופש לסיוט בהתחשב בקושי הנסיעות ובעובדה שבשעות אחרי הצהרים נאלצנו לבלות בסביבה שוממת וללא אפשרות לצאת מהמלון.
בפנייתי להנהלת המלון בשאלת הקשר בין המלון והעיר DESENZANO   נאמר לי שזהו תרמית מוכר שמשתמשים בה הסוכנים בישראל על מנת למשוך תיירים.
מחיר הלינה במלון הוא 100 יורו בתשלום במקום. חברת "גוליבר"  שלמעשה היא סיפקה את המלון באמצעות החברה קשרי תעופה לחברת מונה טורס מכרה באותה התקופה את המלון בארץ ב 96 יורו ללילה. מאתנו לקחה חברת מונה טורס 150 יורו ללילה  לחדר בטענה שהמלונות בDesenzano  הם מאד יקרים. כאשר חזרנו מהטיול הגשתי תלונה לחברת מונה טורס באמצעות עורך דין ותשובתם הייתה שקיבלתי מהיועץ המשפטי של החברה היא מזלזלת ,פגענית , שיקרית ורצופה אי דיוקים.
לכן אני מבקש להזהיר את המזמינים טיולים ונופש באמצעות המונה טורס שהתחשבו שגם להם זה יכול לקרות.
ברצוני להלחם על זכויותי כצרכן הוגן ונגד "העוקץ" שנעקצתי על ידי חברת "מונה טורס"

תגובה 1:

  1. כל הכבוד לך ויישר כח ! על זה שאתה נלחם על זכויותיך הצודקות לקבל תמורה מלאה לתשלום המכובד ששילמת. חברת מונה טורס רק מפסידה לקוחות בדרך שהיא מגיבה ומתייחסת לתלונתך.
    אולי הם שכחו שלקוח מרוצה, מביא עוד הרבה לקוחות נוספים, אבל אם זאת התייחסותם, אז ממני ומחברי ומכרי הם ישכחו, כי אני בטח לא אפנה אליהם בעתיד. חבל, כי אני בטוחה שהיה אפשר לפתור את הבעיה בדרך הרבה יותר נעימה ומפצה, כדי שהלקוח שנגרמה לו עוגמת נפש לפחות יפוצה בצורה הולמת.
    אני מאחלת לך בהצלחה במאבק צודק של צרכנים רבים שלא מתלוננים וחברות שונות מנצלות את המצב לרעת לקוחותיה. חבל, זאת לא הדרך לנהל חברה שזקוקה ללקוחותיה.

    השבמחק